Деснянська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Дата: 12.08.2016 15:00

Деснянська   селищна  рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на  заміщення  вакантних  посад посадових  осіб  місцевого  самоврядування:  спеціаліста  з надання  адміністративних  послуг  та  юриста.

Основні  кваліфікаційні  вимоги  для  кандидатів :  для  спеціаліста  з надання  адміністративних  послуг – освіта  вища  або  середньо – спеціальна ,  стаж  роботи  не визначається ,  вільне  володіння  українською  мовою та  ПК;  юриста – освіта  вища,стаж  роботи  не  менше  5 років,  вільне   володіння  українською  мовою  та ПК.

Особи,  які  бажають  взяти  участь  у  конкурсі,  подають  до конкурсної  комісії  селищної  ради такі  документи: заяву  про  участь  у  конкурсі,  в  якій  зазначається  про  ознайомлення  заявника  із  встановленими  законодавством  обмеженнями  щодо прийняття  на  службу   до  органів  місцевого  самоврядування ;  заповнену  особову  картку( П-2ДС); копію  диплома ( засвідчену  нотаріально  чи  в іншому  встановленому порядку);копію  паспорту ( 1,2 та сторінка з пропискою);декларацію  про доходи, дві фотокартки   4х6  см.

Інформація  щодо  функціональних  обов’язків  та  умов  оплати  праці  надається  додатково. Термін  прийняття  документів – 30  календарних  днів.

Звертатися  за  адресою:  сел. Десна,  вул.. Ювілейна,  1-а.

Телефон  для  довідок:  4-61-18.