Урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2017 12:43

15 лютого в Деснянській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям відбувся мітинг-реквіємів.   На якому були присутні Ю.В. Осташевський голова Деснянської селищної ради, полковник Олінчук В.Б. заступник командира 169 НЦ ЗСУ по роботі з особовим складом, Лічко С.С. голова спілки ветеранів афганців, Коновал М.С. полковник - афганець, учні ЗОШ І-ІІІ ст., Деснянської гімназії та представники громадськості.  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих українців у війні в Афганістані. Після цього пролунав Державний гімн. Воїни почесної варти відсалютували, відбулося  покладання квітів.

Урочистості продовжились в Гарнізонному будинку офіцерів. Саме там відбувся святковий концерт. На якому голова деснянської селищної ради Ю.В. Осташевський нагородив цінними  подарунками, грамотами та квітами за сумлінну службу, мужність і патріотизм ,відданість територіальній громаді, активну громадську позицію учасників бойових дів в Афганістані. Юрій Валентинович висловив шану і подяку за ратний труд і подвиг ветеранам Афганістану, воїнам-інтернаціоналістам. Від усієї душі побажав здоров’я, благополуччя, звершення всіх надій.

Фото без опису      Фото без опису    Фото без опису

Також заходи були проведені в загальноосвітніх навчальних закладах, бібліотеках громади.

Цього дня ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу в «гарячих точках» планети.