День Соборності України.

Дата: 22.01.2018 12:26

В Деснянській громаді відзначають День Соборності України.

«Головною, незаперечною, неперехідною цінністю  для всіх нас є незалежна, соборна держава. У цей день ми особливо повинні задумуватися над істинною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі або на Донбасі, Слобожанщині або  Галичині – ми є українцями», - відзначив у своєму виступі на мітингу, присвяченому Дню Соборності України, селищний голова Ю.В.Осташевський.

У святкових заходах взяли участь представники відділу освіти Деснянської селищної ради, комунального закладу «Деснянський центр  первинної медико-санітарної допомоги», КП «Міжріччя» Деснянської селищної ради, старости громади.