Конференцію "Україна на шляху децентралізації освіти".

Дата: 15.11.2016 11:46

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово -комунального господарства України та за підтримки шведсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" 15 листопада 2016 року в НСК "Олімпійський" провели конференцію "Україна на шляху децентралізації освіти".
Відкривали захід:
Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр України- Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Лілія Гриневич - Міністр освіти і науки України;
Генрік Вітфельд - Радник Посольства Королівства Швеції в Україні, керівник Відділу сприяння реформам;
Ерік Факсгард - керівник шведсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні", Шведська асоціація місцевих влад і регіонів.
Деснянську об'єднану територіальну громаду на конференції представляли: начальник відділу освіти Деснянської селищної ради Левосюк Раїса Василівна, директор Деснянської гімназії Римарєв Костянтин Євгенійович, голова батьківського комітету Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лялька Олена Володимирівна.