Громадський бюджет – спільний успіх активних громадян та відкритої влади

Дата: 16.06.2017 10:39

На базі Деснянської громади 15 червня відбувся семінар «Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах». Всі учасники мали можливість ознайомитися з досвідом та інструментами залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, у тому числі темою бюджету участі. З учасниками працювали експерти – практики партиципації, учасники проектів «Громадський бюджет – спільний успіх активних громадян та відкритої влади» та «Без мешканців не вдається. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад» Артур Гроссман – голова Київського офісу Фонду міжнародної солідарності, Лідія Євтушенко - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Андрій Вареник, Ірина Синельник –представники Фундації польсько-українського співпраці ПАУСІ, Олег Липський– представник з розвитку Асоціації об’єднаних територіальних громад. Учасники семінару отримали не лише знання, а й нові знайомства, відповіді на запитання.