Громадське обговорення

Форма для зворотнього зв'язку

Розробка Комплексного плану (посилання на Деснянська громада » Містобудівна документація » Комплексний план) зачіпає інтереси багатьох мешканців Деснянської громади та мешканців за її межами, а також інтереси  зацікавлених сторін (посилання на Деснянська громада » Містобудівна документація » Комплексний план).

Адже Комплексний план – це безстрокова містобудівна документація на місцевому рівні, яка визначає перспективи господарського і територіального розвитку громади за такими основними напрямками, як:

• планувальна організація території,

• господарський комплекс,

• інженерно-транспортна інфраструктура

• охорона навколишнього середовища.

Тому пропонуємо всім громадянам залучитись до обговорення майбутнього нашої громади (посилання на Деснянська громада » Містобудівна документація » Комплексний план » Громадське обговорення). На даний час воно визначається формуванням Завдання до Комплексного плану.

Тільки колективний підхід та спільна робота всіх верств населення – окремої людини, групи, організації або інституції,  а також врахування колективної думки щодо майбутнього нашої громади дасть бажані результати щодо нашого майбутнього.