Фонд соціального страхування України в Чернігівській області

До уваги страхувальників та застрахованих осіб

Щоденно в робочі дні з 8.00 до 17.00 години  ви можете отримати відповіді та консультації з питань діяльності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень, щодо надання послуг за наступними напрямками роботи:

08:39:18 26.02.2021

Здійснення страхових виплат, зміни в сплаті ЄСВ і подання звітності обговорили на нараді

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України в онлайн режимі відбулась робоча нарада з питань матеріального забезпечення і страхових виплат. Захід пройшов під головуванням начальниці управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду Світлани Зарубіної за участі керівництва і профільних фахівців управлінь ВД Фонду в областях і місті Києві. Також у нараді взяли участь заступниця начальника управління – начальниця відділу матеріального забезпечення Ганна Харченко, заступниця начальника управління – начальниця відділу аналітики Лариса Сенюк, начальниця відділу страхових виплат Тетяна Кичма та заступник начальника відділу матеріального забезпечення Артур Чередник.

11:00:06 19.02.2021