Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

На території Деснянської територіальної громади діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Команда мобільної бригади надає безоплатну соціально-психологічну допомогу людям незалежно від статі та статусу перебування у громаді, тобто і внутрішньо переміщеним особам, а саме:
•  реагує на звернення або повідомлення про випадки насильства;
•  надає соціально-психологічну допомогу відповідно до потреб;
•  складає плану заходів забезпечення безпеки постраждалих осіб;
•  інформує постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства, а також про надавачів таких послуг, зокрема про загальні або спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб (притулки, кризові кімнати, денні центри та інші);
•  роз’яснює постраждалим особам їхні права та можливості отримання допомоги;
•  за потреби переадресує до інших суб’єктів надання допомоги;
•  проводить інформаційно-просвітницьку діяльність.

До складу мобільної бригади входять фахівці відділу у справах сім’ї, дітей та молоді, соціального захисту населення, служби у справах дітей, поліцейський офіцер громади та старости відповідних територій, на які здійснюються виїзди.
   Періодично фахівцями мобільної бригади відбуваються виїзди з метою обстеження сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження насильства в сім’ї та щодо вирішення різних  складних життєвих ситуацій.

Графік роботи мобільної бригади на території Деснянської  селищної ради

Понеділок – п’ятниця - з 08:00 до 17:00
Субота – неділя – вихідний

Прийом заяв від осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюється у відділі у справах сім’ї, дітей та молоді, соціального захисту населення за адресою:  вул.Ювілейна, 5б, а  також за телефоном  0933167080.

У вихідні  дні  постраждалі від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть звернутися за допомогою, зателефонувавши за номером  102.

Переглянути положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги